Waluta:
PLN
Informacje o sklepie

Opublikowano:

INSPIRACJA PUZIUK SPÓŁKA JAWNA
ul. Warszawska 19, Choroszcz
16-070 Choroszcz
KRS: 0000011173
NIP: 5421001838
REGON: 050287066

e-platforma hurt: hurt.inspiracja.eu
e-sklep detal: shop.inspiracja.eu
email: hurt@inspiracja.eu
tel/fax: 85 664 91 60

Hurtownia internetowa

Platforma hurt.inspiracja.eu to hurtownia internetowa artykułów dekoracyjnych home&decor przeznaczona dla sklepów chcących poszerzyć swoją ofertę o artykuły dekoracyjne do domu, mieszkania oraz biura, które zainspirują Was i pozwolą spełnić pomysły na ciekawą aranżację wnętrza Waszego domu.

Jest to platforma Business To Business (B2B), realizująca model współpracy internetowej pomiędzy firmami z Polski i z zagranicy. Zarządzamy złożonym i z automatyzowanym systemem zamówień i dostaw, opartym o rozbudowane procesy biznesowe organizujące współpracę zarówno z Klientami, jak i z Dostawcami. Serdecznie zapraszamy odbiorców hurtowych do zakupów i współpracy!

JAK NAWIĄZAĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

Aby rozpocząć współpracę z hurtownią i zyskać możliwość dokonywania zakupów w cenach hurtowych należy zarejestrować się w serwisie hurt.inspiracja.eu, podając wszystkie wymagane dane. Po udanej rejestracji należy przesłać do nas skany dokumentów potwierdzających NIP, REGON oraz wpis firmy do ewidencji.

Po otrzymaniu wszystkich dokumentów aktywujemy Państwa konto, udostępniając panel użytkownika wraz z możliwością składania zamówień w cenach hurtowych.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że oferowana przez nas sprzedaż hurtowa przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla firm zamawiających produkty do dalszej odsprzedaży. Jednocześnie informujemy, że interesuje nas głównie współpraca stała, a nie pojedyncze zamówienia, które realizujemy za pośrednictwem sklepu internetowego.

Inne formy współpracy:

Zamówienia można składać w czterech formach tj.

– przez portal dla hurtowników hurt.inspiracja.eu (na początku należy się zarejestrować na naszej stronie i poczekać na aktywację konta)
– telefonicznie pod numerem infolinii 85 664 91 60 (infolinia czynna 8:30-16:30)
– mailowo na adres hurt@inspiracja.eu (zamówienia można składać 24 godziny na dobę)
– u przedstawiciela handlowego (numery telefonów do przedstawicieli podane są w zakładce „kontakt”

Zamawiaj online w prosty i wygodny sposób przy pomocy e-portal dla hurtowników – to najwygodniejsza i najszybsza forma złożenia zamówienia.

Generalnie nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Niemniej jednak istnieje minimum logistyczne. Przy zamówieniu nie przekraczających 2000 tys. zł brutto koszt wysyłki pokrywa kupujący. Koszt takiej wysyłki to jedyne 20 zł netto. W przypadku zamówień nie przekraczających kwoty 600 zł brutto proponujemy wysyłkę ECO w cenie 15 zł netto. Nie ma znaczenia forma płatności przelew czy przedpłata. Dla stałych klientów wystawiamy faktury przelewowe z 14 lub 30 dniowym okresem płatności (termin płatności jest przypisany do konta kontrahenta).

Przy założeniu konta przez internet na start otrzymują Państwo rabat w wysokości -5% od ceny hurtowej netto. Rabat sukcesywnie będzie się zwiększał w zależności od ilości i częstotliwości zamawianych produktów.

W razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiemy na wszystkie. O kontakt prosimy na poniższy adres mailowy
e-mail: sklep@inspiracja.eu